Амбіції Гітлера знищили мільйони людей у світі, а амбіції Путіна знищать світ.

Дивно слухати путінських пропагандистів, які відверто обманюють населення Росії, заявляючи, що територія їх країни така велика, що знищити на ній життя неможливо.
Але при цьому, з екранів центральних російських телеканалів начебто на перший погляд адекватні люди, заявляють, що територія Європи, разом з Україною і територія США –
перетворюється в попіл, після ядерноі атаки Путіна.
Тобто, ці божевільні пропагандисти сподіваються, що Росія і іі населення залишаться живими, після того як Путін знищить увесь світ.
Так думав і Гітлер, коли готувався захопити увесь світ.
Напередодні початку Другої світової війни на планеті було 72 країни, 61 з яких, або більш ніж 80 відсотків, були втягнуті в горнило цієї війни.
110 мільйонів людей були мобілізовані у збройні сили армій цих країн, які взяли участь у війні.
Загальні втрати людства у війні склали майже 75 мільйонів людей.
Україна втратила у цій війні від 8 до 10 мільйонів своїх громадян.
Така була ціна амбіціям Гітлера.
Світова спільнота мала можливість, але не зупинила Гітлера, дала йому можливість створити найбільш потужну армію, яка коли-небудь існувала на планеті.
Але в решті-решт, здоровий глузд переміг. Була створена антигітлерівська коаліція, яка знищила і його армію, і самого тирана. Гітлер сподівався увійти навіки в історію, як володар світу, а увійшов, як головний тиран світу, який закінчив своє життя не на вершині світової влади, а в грязній канаві у полум’і згорівшого бензину.
Путін довгий час готувався до світової гегемонії, перетворив росіян у безвольне населення, створив потужні ядерні сили.
Спочатку пішов війною на Грузію – світ належним чином не відреагував. Потім, за допомогою зелених чоловічків, захопив Крим, шляхом анексії. Світ теж не дуже виразно йому заперечив.
Але коли українські добровольці, ціною свого життя, зупинили путінську агресію на Донбасі, світ почав усвідомлювати, але знов таки, не дуже виразно – що Путін хоче змінити світопорядок і стати світовим гегемоном.
З цього часу Путін почав значно підвищувати ставки у своєму протистоянні світу. На тлі агресивної війни з Україною на Донбасі, він все більше і більше ставав агресивнішим.
Світ продовжував терпіти, намагаючись застосуванням санкцій, зупинити його агресивну риторику.
Але вона тільки наростала і переросла у відкритий шантаж світу.
Нарешті, після ультиматуму, який Путін публічно оголосив США і НАТО колективний захід зрозумів, що Путін реально претендує, щоб стати володарем частини світу, а може і усього.
З цього моменту, стосунки між США, НАТО і Путіним стали не просто надзвичайно конфронтаційними, а ворожими.
Агресія Путіна на українських кордонах стала все більш і більш незворотньою.
Путін уповається своєю величчю – усі світові лідери одним за одним вступають з ним в переговори, намагаючись зупинити його агресивні плани, не допустити війни з Україною, яка може перерости в глобальну ядерну війну.
Ніякі переговори, ніякі погрози найбільшими санкціями на Путіна не діють – він продовжує реалізовувати свої агресивні наміри.
Населення Росії, його агітатори і пропагандисти щодня готують до того, що ядерні сили у Путіна настільки потужні, що можуть декілька разів знищити усе живе на планеті.
Тобто, Путін готує населення до неминучої ядерноі війни. Але при цьому вони розраховують, що усі їх вороги, а це майже увесь світ, крім Лукашенка і ще декого, будуть знищені і території іх країн перетворються у попіл, а вони будуть жити, бо територія Росії дуже велика.
Світ підійшов до останньої межі, зараз навіть важко зрозуміти, хто і яким чином може зупинити Путіна.
Глобальна ядерна катастрофа все ближче і ближче- і стає все більш реальною.
Путін вже мабуть зрозумів, що перемогти Україну без застосування ядерноі зброї неможливо, але зараз путінські пропагандисти кажуть, що головними об’єктами атаки з застосуванням ядерноі зброї є об’єкти НАТО у Європі і США, і що превентивні удари ядерних сил Росії перетворять Європу і США у попіл.
При цьому, вони не кажуть своєму населенню, що той хто натисне ядерну кнопку – розпочне глобальну ядерну війну, яка призведе ко катастрофи.
В цій війні не вижеве ніхто.
І коли слухаєш путінських пропагандистів все більше і більше переконуєшся, що вони там усі збожеволіли у своїй ненависті до світу.

Амбіції Гітлера знищили мільйони людей у світі, амбіції Путіна – знищуть увесь світ.

Віктор Швець,
Президент Української фундації дослідників права, доктор юридичних наук