А як все добре починалось. Повний зал Федеральних зборів в Кремлі, уся російсько-путінська верхівка. Величезна кількість представників ЗМІ ,в тому числі усі центральні телеканали, прямий ефір. «Великий реформатор» Путін несподівано для цього переляканого залу оголошує «Бліц-кріг»: Путін – навіки!. Але про це ще ніхто не знає, але вже палко підтримують бурхливими оплесками геніальні пропозиції вождя.

Несподівано для усіх, навіть для Медвєдєва, його на посту глави уряду Путін блискавично замінює на Мішустіна, Держдума незважаючи на те, що навіть не усі депутати прочитали внесені Путіним поправки в Конституцію – приймає їх майже одноголосно в першому читанні. Розгортається шалена пропагандистська компанія про геніального вождя і його мудрі зміни до Конституції. На цьому фоні ще більшими темпами йде підготовка до головного апофеозу задуманого плану Путіна – всесвітнє святкування 75 – річниці перемоги Росії у війні.

Усі ресурси Путіна задіяні, щоб вищі керівники провідних країн світу прибули до Путіна на свято. Тільки насправді це не було б святом Перемоги у війні в 1945 році – це було б святом перемоги Путіна над сучасним світом! Вже багато світових лідерів дали згоду прибути до Путіна, вагався лише президент Трамп, але мало хто сумнівався, що Путін і до нього знайшов би відповідні підходи і президент Трамп був би поруч з Путіним. Можна не сумніватись, що і Зеленський прибув би у Москву, правда це його б помічники обставили як чергова зустріч у нормандському форматі. Не можна виключати, що саме в ці дні планувалось підписання головних документів, які були напрацьовані помічниками Путіна і Зеленського. Можна лише здогадуватись, що це могли бути за документи. В авральному порядку Держдума розглянула поправки Путіна у другому читанні, з’явилась історична правка Терешкової “про обнулення строків Путіна” і усім стало зрозуміло, що саме ради цього і було все це Путіним задумано.

Конституцій суд, як і очікувалось освятив законність цих поправок до Конституції. Кремлівська пропаганда працювала на повну потужність, одурманювання людей йшло колосальними темпами, розписаний Путіним план виконувався беззастережно.

Все було готово, вже і опитування Путін позначив на 22 квітня, щоб на день народження Леніна стати вічним Леніним в Росії Апофеоз усього цього, як вже зазначалось, 9 травня. Саме в цей день повинно було відбутись коронування Путіна на довічну владу в присутності світових лідерів! Повна легітимізація! Але не сталося! Короновірус зруйнував всі плани Путіна. Усе пішло прахом!

Тепер нічого не буде! А що буде? Крах Путіна!

Тепер уже очевидно, що короновірус знищив Путіна і тепер знищує путінську владу.

Віктор Швець,

Президент Української фундації дослідників права, доктор юридичних наук