Чи усвідомлює путін що його чекає?
ua-pravo.org

Багато хто справедливо висловлює припущення, що не слід ділити шкуру не вбитого путіна, тобто, – поки не перемогли, не слід визначати покарання цьому злочинцю 21 століття.
Я так не думаю.
І путін, і російське населення, яке в переважній більшості, підтримує путіна і війну проти українського народу, повинні чітко усвідомлювати, що їх чекає після нашої перемоги.
Тому, вважаю, за доцільне порозмірковувати з цього приводу і зробити деякі свої, можливо, попередні висновки і припущення.
Як тепер стало відомо, війну Путін почав готувати ще з 2008 році. Саме з цього часу усі війська, технічні, інтулектуальні і пропагандистські можливості путінської влади були направлені на підготовку до цієі агресії. Окрилені успіхом анексії Криму, який путіну вдалося захопити без єдиного пострілу, як колись гітлеру ЧехоСловаччину, путін сподівався легко захопити і усю Україну, а в подальшому і усю Європу.
Він витратив колосальні фінансові і матеріальні ресурси для реалізації цього плану. Тільки статистична звітність, яка лежала на столі у путіна була вражаюча. Розміри тих ресурсів, які путін витратив на підготовку до війни з Україною були астрономічні! Їх було достатньо, щоб, наприклад, перетворити, фактично непридатний для життя, півострів Таймир, ( а це за територією майже як дві Білорусі), приблизно у те, в що перетворили араби Дубай і безлюдну пустелю навколо цієі оази світового прогресу.
Все найкраще було направлене на війну. Путін хотів, незважаючи на будь які витрати, реалізувати своє маніакальне бажання – відтворити російську імперію у вигляді срср.
Для путіна і населення росіі, срср завжди був і залишався – росією. Для них немало жодного значення, що срср є федерацією в яку входило 15 начебто, рівноправних республік, для них срср – це була росія і вони не визнавали право цих республік на самостійне державне життя. Вони привчили вважати себе господарями у будь якій республіці. А тому розпад срср і втрата величезної території,більше 5 млн.кв. км і економічного потенціалу ( більше 40%), які колись належали срср, була для росіян особистою трагедією і вони не могли з цим змиритись до сих пір.
Російське населення, завдяки кремлівській пропаганді, було доведено до найвищого усвідомлення того, що їх путін – найбільш впливовий світовий лідер, а, росія – світовий гегемон.
Вони мріяли усю територію від Атлантичного океану до Тихого океану обгорнути колорадською стрічкою і підпорядкувати усі країни і народи на цій території російському імператору.
Але усим цим планам заважала Україна. Тому путін і прийняв таке рішення – піти війною на своїх православних братів, як він потім скаже.
Але, вже перші дні війни, були для путіна багато в чому несподіваними. Подальші шість місяців цієї війни ще більше принесли йому несподіваних результатів, кожний наступний з яких значно гірший, ніж попередній.
І це ще Україна не починала воювати з путіним.
Поки що ми лише захищаємось на своїй території.
А чи може путін уявити які його чекають несподіванки, коли війна прийде в росію, москву?
Перші шість місяців війни наштовхнули мене до того, щоб сформувати деякі висновки, які, напевне, стали несподіваними для агресора і путіна.

1) Перша і головна несподіванка для путіна була 24 лютого 2022 року – замість п’ятої колони з хлібом і сіллю, агресора зустрів український народ з Джевелінами і Баряктарами. Мужність і героїзм ЗСУ повністю зірвав бліцкріг і усі стратегічні плани путіна.

2) Украінська влада не зрадила український народ, а разом з народом стала на захист Вітчизни.

3) Агресор усвідомив, що український народ дійсно є єдиним джерелом влади в Україні.

4) Антипутінська коаліція потужна і згуртована. Ефективність її дій і рішень значно перевершила прогнози агресора.

5) США – головна опора України у війні з путіним. Масштаби і рівень військовоі і економічноі допомоги американського народу перевершили будь які прогнози агресора.

7) Армія і спецслужби путіна – значна технічна та інтелектуальна відсталість, а також нездатність протистояти сучасним методам ведення війни

8) Агресія показала, що головний чинник, який знищив військову потугу російської арміі і спецслужб та не допустив їх модернізації, що призвело до технічноі та технологічноі відсталості, інтелектуальноі деградації – корупція.

9) Пропаганда , як частина державноі політики путіна, ефективна лише до тих пір, поки населення немає доступу до правди і незалежних засобів інформаціі.

10) Можна корумпувати політичну еліту і владу в Україні, можна за допомогою корупції створити п’яту колону, але не має таких можливостей ні військових, ні корупційних, ні пропагандистських, щоб зламати і перемогти український народ.

11) Влада і народ України єдині поки їх інтереси збігаються, а перемога у війні для них єдиний спосіб завершення цієї війни. Якщо влада буде шукати компроміси з ворогом – народ сам буде захищати свою країну і обере нову владу.

12) путін – програв. Кожен день війни неминуче наближає нас до перемоги украінського народу спільно з антипутінською коаліцією. Відбувся психологічний злам у війні, після якого – перемога.

Це, такі мої деякі несподівані висновки для Путіна після шести місяців війни.
А які несподіванки можуть чекати путіна і його населення в найближчий час?
Не будемо прогнозувати усі несподіванки, які готують ЗСУ для путіна, але давайте зупинимось лише на одній.
Ні серед воїнів ЗСУ, ні серед українського народу, точно немає людей, які б сумнівались в тому, що таку несподіванка для Путіна, про яку ми зараз напишемо, готують українські герої.

Для того, щоб путіну уникнути стресу і додаткових психологічних переживань, йому необхідно бути готовим до того, що його чекає найближчим часом.
Він повинен усвідомити, що вже зовсім скоро в приймальню президента росіі прийдуть воїни, постукають у двері його кремлівського кабінету і скажуть –
«Доброго вечора, ми з Украіни!»

Віктор Швець,
Президент Української фундації дослідників права, доктор юридичних наук

ua-pravo.org