Державний заколот в Німеччині, може знову путін?

Як грім серед ясного неба прозвучала новина про те, що в Німеччині затримано велику групу заколотників, які планували здійснити державний заколот – захопити Бундестаг, вбити канцлера Німеччини Олофа Шольця, створити по усій країні 280 озброєних груп, головним завданням яких було – арешти і розстріли людей.
За повідомленням німецької поліціі таємна організація, щодо якої проводилось слідство, не мала своєї назви, але багато її членів були завербовані ультраправим угруповуванням «Рейхсбюргерів».
3000 поліцейських в 11 федеральних землях провели обшуки і арешти, в тому числі в казармах командування сил спеціального призначення.
Очолити нову державу, яка буде утворена після успішного заколоту, повинен був князь Генріх XІІІ, який є нащадком аристократичної династії Ройс, що правила у східній Німеччині.
Дуже важливою обставиною є те, що «новий» глава держави, як зазначає прокуратура, шукав підтримки у росії і мав зв’язок з громадянкою росії, через яку мав офіційні контакти з офіційними представниками рф.
Це, так би мовити, інформація прокуратури  і деяких засобів масової ініормаціі.
Що це було?
Точну відповідь нададуть німецькі прокурори, але вже зараз абсолютно очевидно, що без росії та без путіна – цей заколот не міг бути організований.
Світові лідери довгий час не звертали увагу на росію, на молодого президента, який змінив тяжко хворого Єльцина. Хоча усі відмічали, що до влади в росії прийшов абсолютно новий лідер – харизматичний, освічений, культурний, який з кожним роком набував все більшої і більшої популярності.
Але потім відбулась відома Мюнхенська конференція, де світ побачив зовсім іншого путіна – войовничого, агресивного, напористого.
І навіть після цієї конференції багато хто з світових лідерів продовжував недооцінювати путіна і його наміри.
А путін скористався цією можливістю, активно модернізував свої збройні сили, розробляв нові смертоносні засоби величезної руйнівноі сили, спускав на воду найбільші атомні підводні човни, які за своєю бойовою потужністю могли декілька разів знищити усе живе на землі.
Путін фактично перетворив колись демократичну державу в  мафіозну структуру, в якій уся влада належить главі мафіозного клану.
Поряд з цим, надзвичайно потужними темпами запрацювала кремлівська пропаганда, яка фактично стала частиною цього мафіозного клану. Всі культурні, мистецькі, естрадні, театральні можливості кремлівська пропаганда підпорядкувала єдиній меті – формування нової історичної спільноти в росії – рашистів.
Але особливу роль у формуванні цієї нової спільноти відіграло телебачення – яке було повністю підпорядковано саме цій меті, а також возвеличення росії та її лідера – Великого путіна.
Але, настав 2014 рік.
Вперше після другої світової війни європейська країна шляхом військовоі агресії порушила територіальну цілісність іншої країни – України, засновника ООН.
Примусовий аншлюс частини української території – півострова Крим, який нахабно здійснив путін, був для міжнародної спільноти несподіваним, іх реакція на цю агресію була квола і неефективна.
Путін повірив у те, що він Великий і йому усе можна.
І от настало 24 лютого 2022 року.
Відбірні, гарно підготовлені та екіпіровані з величезною кількістю бойової техніки – літаків найновіших модифікацій, гвинтокрилів, систем залпового вогню, танків останніх модифікацій,  боєвих машин, системи ППО і величезної кількісті іншої бойової техніки першого прориву, вдерлися на територію суверенної держави – України.
І це не правда, що у путіна була слабка армія вторгнення, ні – армія вторгнення у путіна була надзвичайно потужна.
Зараз важко собі уявити, яка ще армія, крім ЗСУ, могла зупинити цю броньовану армаду.
Але, ЗСУ путінську армію не тільки зупинила, а й розбила.
В 1941 році радянська армія не змогла зупинити гітлера на кордонах України, а ЗСУ не тільки зупинила військову армаду путіна, але й розбила її.
Хто згадає де зараз би була армія путіна, якби героїчні ЗСУ її не зупинили ?
Тієї армії  вторгнення, що увійшла в Україну в лютому 2022 року вже немає. ЗСУ її знищили.
А тепер давайте повернемось до державного заколоту в Німеччині.
Один і той же почерк!
Почерк путіна.
Якби заколотникам у Німеччині вдалося захопити владу і вбити канцлера, наступним кроком «нової влади» було б звернення до путіна про допомогу.
Хіба це не український сценарій, тільки в іншій інтерпрентації.
Хто ще міг би заохотити цей державний переворот – тільки путін.
Йому, як кров з носа, потрібний розкол в Європі, в НАТО, в ЄС.
Це було б його спасіння!
Довгий час в засобах інформації постійно був матеріал, в якому наголошувалось на підвищену активність російських спецслужб в Німеччині.
Деякому здавалося, що центральна влада Німеччини не звертає увагу на достатньо зухвалі дії путінської агентури, але як видно – прокуратура і спецслужби вчасно відреагували і попередили можливий державний заколот.
Це ще один програш путіна.
Після того, як в січні 2020 року великі маси американців, підбурювані Трампом, штурмували Капітолій у Вашингтоні, я теж про це писав і висловив тоді припущення, що це був не просто протест невдоволених виборами громадян, а – невдала спроба державного заколоту і не можна було виключати, що путінська агентура була одним із головних організаторів цього заколоту.  Німецькі прокурори, які розслідують цей заколот, повідомили цікаву деталь.
Виявляється учасники цього заколоту знаходились під впливом американської конспірологічноі теорії QAnon.
Саме ця теорія підштовхнула протестувальників на штурм Капітолію прихильниками Дональда Трампа.
Ні для кого, не є секретом, що у путіна є багато фахівців, які за великі гроші можуть не тільки створити будь-яку потрібну йому теорію, але й знайти необхідну кількість її прихильників.
Треба сподіватись, що офіційна інформація прокуратури Німеччини про замах на державний заколот, спричинить належну і дуже швидку реакцію світових лідерів на цей черговий факт діяльності путіна, мета якої була  – державний заколот, захоплення влади, вбивство Канцлера Німеччини і вбивства німецьких громадян без суда і слідства.
Це ніщо інше, як міжнародний тероризм.
Зухвалість путіна вражає. І тут немає чому дивуватись, адже мова йде про кінець його влади і кінець його особисто. Тому путін не зупиниться ні перед  чим.
Не вдалося змістити Джо Байдена в США  в результаті штурму Капітолію;  спробував проти Макрона організувати невдоволення і безлад – теж не вдалося;  тепер спробував захопити владу у Німеччині шляхом державного заколоту і знову – провал і невдача.

Але усі ці дії за міжнародноправовою кваліфікацією є тероризм!


А хіба не тероризм, коли за командою путіна сотні тисяч російських агресорів вдерлися в незалежну Україну і вчиняють  криваві акти терору.


Скільки вже можна вивчати пропозиці
ї про  спеціальний Міжнародний Трибунал для путіна?


Давайте вже
нарешті створимо цей Трибунал і врятуємо Світ від путіна.

 

 


Віктор Швець,
Президент Української фундації дослідників права,

доктор юридичних наук