Як Путін завершить своє життя,

 або хто підпалить в росії громадянську війну?

ua-pravo.org

Питання про те, як путін завершить своє життя, з кожним днем стає все більш актуальним.
Для усіх хто може об’єктивно оцінювати ситуацію, яка склалась у війні росії проти України, стає все більш зрозумілим, що ця війна перейшла в останню фазу, а путін доживає останній відрізок свого життя.
Скільки цей відрізок займе часу – декілька місяців, чи декілька тижнів, ніхто не знає.
Все залежить від тієї ситуації, яка складеться на фронті.
Але, очевидно, що путін вже не потрібний мешканцям кремля.
Крім негативу, ніякої користі від путіна вже немає.
Більше того, путін за останні декілька тижнів остаточно втратив будь-які крихки міжнародного авторитету – світ більше не визнає путіна як одного із світових лідерів.
А після відчутних поразок, які путін отримав у війні та нездатності російської армії протистояти ЗСУ на полі бою – озвучена пропозиція: припинити вважати росію наддержавою.
Відмова президента США Джо Байдена від зустрічі з путіним, через те, що путін є військовим злочинцем – апофеоз руйнування світового іміджу путіна і росії.
Це колосальне приниження – логічний результат божевільних рішень і дій путіна.
В росії з кожним днем все сильніше і сильніше наростає критика путіна. Напевно вже найближчим часом він втратить титул «священної корови» і з цього часу його критика стане буденною справою.
З цього дня і почнеться відлік останніх днів життя путіна, як президента рф і як людини.
Але на той час, суспільно-політична ситуація в росіі надзвичайно загостриться і путін вже мало кого буде цікавить.
Єдине, що ще може цікавити, якусь частину російського населення так і російську еліту – як саме путін завершить своє життя.
Зважаючи на те величезне горе, яке приніс людству путін, а також приймаючи до уваги тисячіубитих, закатованих українських героїв, десятків тисяч мирних українців, які були вбиті путінськими агресорами, за понівечині долі мільйонів українців, вважаю, що у путіна є тільки два варіанта завершення свого ганебного життя:- перший варіант – згоріти в брудній канаві, як гітлер; – другий варіант, –  на шибениці, як муссоліні, повішеним за ноги на одній ізкремлівських веж.
Поки у путіна ще є час і право вибору.
Зараз багато хто задає питання, коли спалахне в росіі громадянська війна?
На перший погляд, питання достатньо серйозне, відповісти на нього не так і просто.
Але, насправді нічого складного немає.
Громадянська війна в росії, яка почалася після жовтневого перевороту ще в 1917 року поки що не закінчилась.
Як це не здасться декому дивним, але це так – громадянська війна в росії не закінчилась в грудні 1922 року, як вважають історики, а продовжується і на даний час, але вже не в такій агресивній формі.
Справа в тому, що російське населення, незважаючи на те, що активна фаза громадянської війни закінчилась майже сто років тому, так і не подолало ментального розлому. «Красные» та«белые», а також  їх ментальні спадкоємці не примиряться ніколи. Будь-яке зібрання росіян, незалежно від його причин, обов’язково закінчується величезним мордобоєм . Агресія і не бажання з’ясувати певні історичні обставини завжди будуть причиною конфліктів між росіянами. Відомий лозунг росіян «кто не с нами, те – против нас», завдяки якому у горнилі громадянської війни загинуло більше 12 мільйонів людей, співгромадян однієї країни.
При цьому ці конфлікти можуть виникати з будь-яких підстав, але завершуються вони обов’язково спорами між «красными» і «белыми».
Для одних – Тухачевський герой громадянської війни, для інших – убивця російської еліти. Вони так і не можуть усвідомити, що в громадянській війні не може бути героїв, оскільки не може вважатись героєм той, хто воює зі своїм народом. І таких прикладів можна навести тисячі, десятки чи сотні тисяч в історіі громадянської війни.
Запровадження путіним військовоі мобілізації та катострофічне погіршення рівня життя населення, а також серйозні міжнаціональні конфлікти – це ті обставини, які дуже швидко повернуть громадянську війну в росії в активну фазу.
Але все-таки, треба виділити роль мобілізації у швидкій радикалізації ситуації в суспільно-політичному житті росії.
Мобілізація – це спусковий гачок гвинтівки, з якої буде здійснений постріл, який і розбудить усю росію.

Своїм указом про мобілізацію путін підпалив в росії громадянську війну, як свого часу імператор.

З історії знаємо, що 31 липня 1914 року імператор Микола ІІ підписав указ про загальну мобілізацію, і саме це призвело до краху імперії і було одним із головних факторів громадянської війни.
Громадянська війна в росіі може набрати величезних масштабів і призвести до повної руйнації російської державності. А спалахнути вона може несподівано, навіть без видимих причин. путін надзвичайно радикалізував своє населення, а тому, навіть незначна причина, може бути підставою геополітичного полум’я, яке спалить і росію, і російську державу.
Це буде катастрофа планетарного масштабу.
Масова мобілізація і серйозні недоліки в її організаціі негативно були сприйняті населенням, особливо в національних краях, або в тих суб’єктах, в яких етнічні росіяни складають меншість. Цим росіянам, здається несправедливою мобілізацію, яка в переважній більшості покривається за рахунок призову представників національних меншин. Зважаючи на те, що ці призовники без належної підготовки зразу направляються в зону бойових дій – втрати щойно призваних мобілізованих значні, що рано чи пізно може стати однією із головних причин масових протистоянь з владою, які незабаром переростуть у активну фазу громадянської війни.
Завдяки мобілізації війна прийшла в кожну російську сім’ю.
Як тільки ці процеси розпочнуться і наберуть масовий характер – їх вже ніхто не зупинить.
США і НАТО позбавили путіна його останнього козиря – ядерного шантажу, які публічно заявили про те, що у разі застосування путіним тактичної зброї в Україні – США і НАТО нанесуть путінській росії неядерними засобами удари такої руйнівної сили, які будуть фатальні і для путіна, і для росії.
Фактично можемо констатувати, що США і НАТО розкриває над Україною ядерну парасольку.
путін остаточно втратив свій останній аргумент. Його ніхто не боїться. Страх пройшов.
Після чого, питання, як путін може завершити своє життя, як гітлер чи як муссоліні, стане на порядку денному, але російське населення вже це може не цікавити, тому що спори між «красными» і «белыми» можуть спалахнути з новою руйнівною силою.ua-pravo.org

Віктор Швець,
Предидент Української фундації дослідників права,

доктор юридичних наук