Руські туристи чи бойовики путіна, або яку загрозу вони несуть світу?

ua-pravo.org

Як тільки в росіі запахло жареним, сотні тисяч росіян кинулись тікати із своєї країни – Казахстан, Грузія, Монголія, Вірменія і багато інших країн, в які десятки тисяч росіян втікають із своєї країни, кажуть, що від мобілізації.

Але коли їх країна підло і підступно напала на Україну, вони десятками тисяч не виходили на вулиці, щоб протестувати проти цієї агресії. Вони в переважній більшості повністю підтримували путіна і агресію.
На них нічого не діяло- ні варварське бомбардування мирних українських міст і селищ, ні убивства десятків тисяч українців, ні тисячі убитих дітей, ні мільйони українських жінок, які з метою порятунку своїх дітей, вимушені були втекти від російських агресорів, ні катування мирних людей, ґвалтування українських жінок, убивства тисяч ні в чому не винних людей в Україні.

Вони все це знали, але робили вигляд, що не знають.

Але тепер війна прийшла у їх дім.

Путін покликав сотні тисяч запасників на війну в Україну.
Невелика частина цих людей протестують, палять воєнкомати, вбивають воєнкомів, але переважна більшість іде на війну – «защищать родину ».
Правда не говорять від кого, чи від чого, треба захищати країну і причому тут Україна. Це ж не Україна напала на їх країну, а, навпаки, росія напала на Україну і чинить безчинства на українській землі.
Разом з тим, деяка частина втікає з росіі, врятовується від мобілізації. Що це може означати для країн, куди пішли потоки росіян?

Це не біженці, це – туристи. І вони дуже швидко про себе нагадають тим країнам, які їх зголосились прийняти.
Для мене не дуже була зрозумілою позиція наших американських друзів, які вирішили приймати тих росіян, які втікають від мобілізації. Можна лише здогадуватись, скільки агентів фсб і інших російських спецслужб, буде серед тих, хто буде намагатись в’їхати до США і інших країн.
Мені здається, американці просто так, без дуже прискіпливої перевірки, їх впускати не повинні. Як вони їх відрізнять – хто дійсно втікає від мобілізації, а хто ще три місяці тому палко підтримував вбивства українців – путінських агентів? Хто з них дійсно агент фсб, а хто реальний біженець від влади агресора?! Це ж їх країна агресор! Дуже жорсткі вимоги потрібні для них. Вони в своїй росіі не виходять на вулиці щоб боротись проти агресії Путіна, який напав і вбиває мирних українців. Вони не мітингують, щоб вимагати не порушивати їх права на вільні ЗМІ, а покірно слухають колективного Геббельса.
Дуже рекомендую американцям з великою обережністю відноситись до цих людей, у яких паспорт рф.
Тому, що не пройде багато часу, як вони дружно вийдуть на вулиці американських міст з вимогами про поновлення іх прав на російські телеканали, російську мову у державних установах, бо вони іншої не знають, російські школи для їх дітей, бо їм так зручно буде вчитись, про вільний продаж російської водки, бо вони без неї жити не можуть. Знайдуться активісти – фсбешна агентура, які почнуть створювати комітети спасіння руських і, нарешті, проголосять, наприклад, — ПРНРФ – північно руську народну республіку Флоріди.
За один день, проведуть референдум по телефону і вранці оголосять про незалежну суверенну державу, яка народилась в результаті вільного волевиявлення пригноблених мешканців Північної Флориді, а путін піся обіду, оголосить про її визнання, як незалежної держави, Лукашенко і деякі африканські країни, визнають її суверенітет.
путін, зважаючи на прохання законообранноі влади цієї народної республіки – прийме рішення про входження ПРНРФ до складу рф. Росія буде святкувати – нарешті Північна Флорида повернулась у «родную гавань».
А якщо американці будуть чинити цьому опір – медведєв, цей бойовий пітушок путіна, залякає США ядерною зброєю рф, яка, як він скаже, вже націлена на усю територію США І підводні ядерні атомоходи рф оточили США з усіх сторін.

Це не блеф, це може бути реальністю. Хіба в Україні не це зараз відбувається?

Тому зараз не можна допустити тих дій, які задумав путін, по анексії чергової території України.

Руські туристи можуть і Макрону піднести подарунок – замість Французськоі Гвіани на мапі світу з’явиться Руська Гвіана, про що в один із днів буде оголошено новим урядом цієі вже незалежної держави, яка буде створена за результатами референдуму, який вночі проведе населення французької Гвіани в особі руських туристів, які зійдуть на берег із круїзного лайнера.
Макрон і французська держава багато років пригноблювали місцеве населення, тому руські громадяни із круїзного лайнера прийшли дати їм свободу. Народ французьскоі Гвіани, як буде повідомлено, з великим оптимізмом прийняв участь у референдумі і 79% населення цього, колись французського анклаву, проголосувало за Незалежну Російську Гвіану і звернулись до путіна прийняти нову державу до складу рф.

Що тоді скаже Макрон?

Буде пропонувати вести переговори, щоб не злить путіна.

І таких прикладів може бути багато.

Росія і російське населення – це загальнопланетарна небезпека і країни світу повинні, нарешті, це усвідомити!!
Україна – це останній бар’єр на шляху до світової трагедіі.
Саме тому, світ повинен негайно об’єднатись і зупинити путіна в його ядерному шантажі!!
Ще є час і є можливості!
Санкції і заяви вже не ефективні і не діють.
Потрібні більш рішучі дії.
Потрібен – результат.
Якщо світ не зупинить путіна, він знищить увесь світ.
ua-pravo.org

Віктор Швець,
Президент Української фундації дослідників права, доктор юридичних наук