Коли над кремлем з’являться українські Тамагавки, або що робити з населенням росіі?

ua-pravo.org

Світ тільки починає усвідомлювати, що таке рашизм і з яким злом він стикнувся в Україні.

Спочатку декому на заході здавалося, що це черговий регіональний конфлікт, яких за остання 50 років було багато. Більше того, значна різниця у воєнному і економічному потенціалу учасників цієї регіональної війни, наводив на думку військових і політичних аналітиків, що ця війна буде швидкоплинною і з завідомо відомим результатом. Саме тому, коли 23 лютого 2022 року президент США Джо Байден, несподівано прийняв у своєму Овальному кабінеті, в якому зазвичай приймає лише перших осіб найбільших держав – соратників США Дмитра Кулебу, міністра закордонних справ України, це сприймалось скоріш, як жест доброї волі, ніж як реальне підтвердження солідарності американського народу, перед агресією проти України, яка вже невідворотньо розпочнеться через декілька годин. Це, напевно, виглядало, як вважав наш міністр, як поминки по незалежній державі в центрі Європи, ніж, як запорука спільної боротьби з агресором.
Це були трагічні години для нашої країни. І коли рано вранці наступного дня прогриміли перші вибухи російських ракет по території України – Україна і світ отримали підтвердження високого рівня ефективності американської розвідки з однієї сторони, а світ та Україна стали перед фактом величезної трагедіі, яка розгорнулась в центрі Європи і яка може призвести до третьої світової війни та глобальної ядерноі катастрофи.
Пройшло шість місяців цієї агресії.
Україна не тільки вистояла, чим здивувала світ,але й дає агресору рішучу відсіч, чим заохочує наших прихильників і друзів до допомоги.
Світ засудив цю трагедію. Проти агресора створена потужна антипутінська коаліція. Моя країна втратила тисячі своїх найкращих героїв, які ціною свого життя зупинили агресора і врятували Україну і Європу. Мільйони українців втратили житло, роботу, сім’ю і перетворились у біженців.
Зруйновано тисячі житлових будинків, лікарень, шкіл, дитячих садочків, тисячі кілометрів доріг.
Мільйони українців, сотні тисяч українських дітей, насильно були вивезені в країну – агресора.
Десятки мільйонів українців втратили спокій, втратили елементарні умови свого повсякденного життя, а біля десяти мільйонів українців ще й свою Батьківщину, оскільки вимушені, з метою порятунку від агресора, виїхати за межі своєї держави.
Не можна без сліз на очах коментувати, що залишили агресори у тих населенних пунктах, які вже вдалося звільнити від загарбників – скрізь зруйновані житлові будинки, школи, лікарні, уся інфраструктура колись щасливих українських міст і селищ. Горе і сльози мешканців.
В кожному українському місті і селі виросли великі території, на яких захоронені українські героі, характерною особливістю яких є прапор України на їх могилах.
Путін і російські загарбники, яких він направив нищити Україну і вбивати мирне населення, зневажають українців, ненавидять украінську державність, мову, культуру, нашу віру і наш народ.
Звідки у російських агресорів така зухвалість і жорстокість, чому вони з такою легкістю вбивають тисячі мирних православних українців, руйнують українське культурне надбання, знищують українські книжки, забороняють українську мову?
Це не проста агресія проти України, це не є територіальний спір між нашими державами – це державний геноцид українців.
Це війна на знищення українського народу, як етносу, української культури, мистецтва, мови. Усього, що пов’язано з Україною і українцями.
Декому важко в це повірити, але це є доказаний факт – путін і його агресори не ставлять перед собою мету захопити якусь частину української землі – вони ставлять перед собою єдину мету – знищити державність українського народу і увесь український народ – дітей, чоловіків, жінок, старих і молодих, – повне знищення і звільнення території найбільшої країни у Європі від українського населення.
А в той час, коли український народ переживає таку трагедію у своїй історіі, росіяни продовжують жити своім звичайним життям. Вони роблять вигляд, що не розуміють що відбувається в Україні, продовжують повторювати усе те, що з екранів їх телевізорів щоденно розповідає ім колективний Геббельс в особі кисельова, соловйова, скабеєвоі, та інших.
Але при цьому повністю підтримують усе те, що робить путін, усі його діі і рішення.
Вони підтримують братовбивчу війну в Україні. Це неправда, що вони не розуміють, що відбувається в Україні! Вони чудово усвідомлюють, що в Україні не якась спеціальна військова операція, а повномасштабна війна.
Що це за спеціальна військова операція на території іншої країни на фронті більше 2000 км в якій задіяні уся потужність збройних сил росіі, за виключенням ядерноі зброі?
Можна з великою ймовірністю стверджувати, що руське населення, яким би воно не було одурманене – чітко усвідомлює злочинну діяльність путіна і збройних сил росіі в Україні, але робить вигляд, що не розуміє.
Російське населення в переважній більшості розуміє, що путін є агресором, який протиправно напав своїми збройними силами на Україну і вчиняє на території України військові злочини – вбиває мирне населення, знищує міста і села,економіку, культуру, мистецтво. Вчиняє геноцид українського народу.
Вони – російське населення, це повністю усвідомлюють і підтримують.
Багато хто, з жахом дивиться кадри документального кіно гітлерівськоі епохи, дивується яка була всенародна і щира підтримка усього того, що робив їх фюрер,
– Один народ, одна імперія, один вождь, – головний лозунг, девіз третього рейху.
А хіба зараз не те, відбувається в росіі, що відбувалось в Німеччині, напередодні Другої світової війни, яка, як відомо, розпочалася 1 вересня 1939 року. Але до початку Другої світової війни Гітлер провів цвлий ряд регіональних загарбницьких воєн, які підтримувались населенням тієї Німеччини. Це населення, не думало тоді в 1937,1938,1939,1940, роках, що ця агресивна політика Гітлера рано чи пізно призведе до світової війни. Їм будо добре, – рівень життя значно зріс, зарплати були високі, які забезпечували німцям дуже комфортне життя, потужно розвивалась техніка, технології, країна перетворювалась в високорозвинуту країну з шикарними автобанами, телебаченням, гарними автомобілями, які були не розкішшю, а засобом комфорту майже кожної німецької сім’ї. Полиці магазинів були завалені товарами, продовольства було необмежений асортимент.
Німецьке населення, яке обожнювало свого фюрера, було щасливим і заможним. Ці німці не хотіли чути про війни, які веде їх фюрер, про тисячі жертв, які щодня втрачають країни, які піддалися агресії іх фюрера. Вони не хотіли чути про знищені європейські міста і села, про мільйони жертв, про концентраційні табори, у яких насильно вбивали щодня тисячі нівчому не винних людей. Вони раділи, коли знищували єврейські крамниці, коли євреїв заганяли в гетто, а потім мільйонами знищували, тільки за те, що вони були євреями.
А потім коли війна прийшла в Берлін, коли антигітлерівська коаліція знищила третій рейх, вони почали розуміти, яке це було страшне горе – гітлерівський нацизм!
Але в період найвищого піднесення третього рейху, вони вірили у те, що рейх проіснує тисячу років. Вони тоді ще не знали, що йому залишилось існувати декілька років і сам рейх і їх фюрер – один назавжди перестане існувати, а інший загине в брудній канаві.
Ще і зараз ведуться дискусії, що таке «фашизм», «нацизм» і яка між ними різниця, і що зараз в росіі – фашизм чи нацизм. Не буду вдаватись у цю дискусію, але, на мій погляд, в росіі зараз – нацбільш країній фашизм і нацбільш агресивний нацизм – це рашизм.
Нова історична спільнота російського населення – рашисти.
Вважаю, що чекати поки путін і його населення доведуть світ до третьої світової війни не варто. Мабудь і не варто їх переконувати у тому, що путін – це реальна загроза світу. Вони це не хочуть розуміти. Кого там вбивають – українців чи поляків, чехів чи румун, литовців чи французів, – їх мало цікавить, для них головне, щоб іх фюрер був в телевізорі, а в магазинах було що купити з’їсти і випити.
Разом з тим, ми живемо в 21 столітті. Зараз колосальні можливості для того, щоб російське населення усвідомило, що їх чекає, коли війна прийде в росію. Закінчиться їх заможне життя і в країні розпочнеться хаос і взаємознищення.
Антипутінська коаліція могла б спробувати задіяти усі можливості сучасної техніки і технології, щоб донести до простих росіян, що їх чекає найближчим часом, на прикладі зруйнованого Берліну і мільйонних жертв, які поніс німецький народ, довіривши своє життя і долю фюреру. Вони теж, як і нинішні росіяни, не вірили і не могли повірити в 1939 році, що, лише через шість років, війна прийде і зруйнує Берлін, загинуть мільйони німців, буде знищений і фюрер, і Німеччина.

Такі ж наслідки невдовзі можуть чекати і Росію та її населення.

Ще є можливість зупинити путіна, врятувати свою країну, але коли над кремлем з’являться українські Тамагавки, буде пізно.

ua-pravo.org
Віктор Швець,
Президент Української фундації дослідників права, доктор юридичних наук