Чи увійдуть руські танки в Єрусалим?

 

На перший погляд питання абсолютно абсурдне і з області хворобливої фантазії.

Але хіба три місяці тому питання, чи увійдуть руські танки в Київ, або чи будуть знищені приміські чудові спальні міста разом з їх багатотисячним населенням – Буча, Ірпінь, Бородянка, або чи буде зтерте з лиця землі прекрасне приморське місто Маріуполь і заживо заморені голодом і знищені ракетами, фосфорними бомбами та іншою смертоносною зброєю десятки тисяч мирних мешканців цього міста, або що руська артилерія та авіація знищить Чернігів, Харків, Охтирку та багато інших українських міст і сіл, замордують, зґвалтують тисячі українок або уб’ють десятки тисяч мирних українців – могли звучати як не абсурдні і фантастичні.

Переважна більшість українців ще три місяці назад не вагаючись відповіла б на такі питання абсолютно однозначно – такого не може бути, руські не можуть вчиняти проти українців такі звірства.

А насправді вийшло, що можуть!

Можуть знищувати українські міста і села, можуть вбивати, гравлутави, знущатись, морити голодом їх мирних мешканців.

Руські доказали усьому світу, що вони набагато жорстокіші ніж гітлерівці.
Вони – рашисти.

І для них не існують ні кордони, ні закони, ні мораль, ні совість.

Приблизно 5-8 років тому назад в росіі, на пропозицію путіна, почали обговорювати необхідність підготувати для учнів молодших класів універсальні підручники. На думку путіна необхідно було підготувати підручники не тільки по історії – це повинна бути ціла лінійка нових підручників, в яких були б відсутні подвійні стандарти. Що це за стандарти ніхто не знає, але можна здогадуватись. Путін декілька разів виступав на історичну тематику і висловлював своє відношення до деяких загальновизнаних історичних фактів. Під подвійними стандартами можливо він розуміє історичні факти, які не враховують його особисте до них ставлення. Іншими словами Путіну кортить переписати історію, історичні події з урахуванням його особистого відношення до цих історичних фактів і подій.
Якщо повернутись до універсального підручника по історії, то в цьому підручнику історія повинна була б викладена так, як її розуміє сучасне населення росіі і особисто путін.
В Інтернеті було жваве обговорення начебто такого підручника для 4-5 класів, який і був підготовлений з урахуванням деяких особливостей, пов’язаних з історичною інтерпретацією історичних подій путіним, або в догоду його баченням історії.
Росія – це не тільки батьківщина Владіміра Владіміровіча Путіна, але й колиска людства, як зазначено в цьому підручнику.
І далі:
Саме з росіі пішли у світ – юдеізм, християнство і іслам.
Росія подарувала усьому людству Віру в Єдиного Бога.
Росіяни були народом Божим, поки Святу Землю у росіі не відвоювали євреї.
Руський нарід – старший брат усіх народів на світі і тільки Китай, Іран та Індія – брати – близнята.
Після завоювання юдеями в 1250 році до нашої ери староруського міста Русска Оселя, який був заснований воєводою Кияном, його перейменували в Єрусалим.
Русска Оселя, вірніше Єрусалим, був заснований руськими. Саме руських Бог вибрав для заснування цього міста, яке обрав Бог для місця зберігання Скрижалій Заповіта, який євреї тимчасово відвоювали у руськіх.
Як стверджують автори деяких публікацій, на таких історичних сентенціях і побудований був проект цього підручника історії, і інформація про руський Єрусалим, це лише невелика частина цього історичного маразма.
Правда, є інформація про те, що п’ять років тому назад , міносвіти росіі відмовилось від цієї ідеї єдиного підручника по історії, але для нас є цікавим і важливим, його зміст.
Але, хто знає, п’ять років тому назад відмовились від єдиного підручника по історії, але це не означає, що зараз не можуть його затвердити.
Все залежить від політичноі кон’юнктури і бажання путіна.‘
На прикладі цього підручника можна здогадатись на яких історичних подіях руські збирались навчати своїх дітей.
Після незаконного захоплення росією українського Криму в 2014 році, відома руська співачка- патріотка Жана Бічевська гастролювала по росіі з супер патріотичною піснею, деякі рядки цієї пісні подаються мовою оригінала:
«Возвратит Россия Русский Севастополь, станет снова Русский полуостров Крым, Наш Босфор державный, наш Константинополь. И святыня мира Иерусалим»
Тобто, як стверджують автори публікацій, внесення до цього підручника в якості вільної від подвійних тлумачень єдиної історичної правди факта, що Єрусалим руське місто, набуває гарантованого історичного обґрунтування, оскільки цей факт оспівується в піснях.
Руське населення зомбуються такими «історичними фактами», такими піснями.
На прикладі цього проекту підручника по історії, який підготовлений на виконання доручення путіна, але по невідомій причині, поки що не став обов’язковим для вивчення дітьми у молодших класах руських шкіл.
Після накачування дітей такими «історичними фактами» залишається тільки дочекатись, коли ці діти виростуть до призовного віку, після чого на їх шиї надіти автомати Калашнікова, сформувати з них готові бойові тактичні групи і вказати чергову країну для захоплення і руська армада кинеться знищувати ту чи іншу країну, яку їм вкаже путін.
Тому питання, чи увійдуть руські танки в Єрусалим не є на даний час риторичним – воно за певних умов, може бути реальним.
Що це за певні умови?
Ні для кого не секрет, що путін задля формування нової руської спільноти рашистів, сформував колосальний за своєю потужністю і ефективністю, державний пропагандисткий ресурс.
Ніхто не знає, що в путіна в голові. Будь-які його ідеї, навіть якщо вони відверто божевільні,  руське населення, яке і сформоване цим пропагандистським ресурсом, буде виконувати і палко підтримувати.
Достатньо прямої вказівки путіна і проект цього підручника по історії для учнів 4-5 класів руських шкіл стане головним предметом і основою усієї пропагандистськоі компанії, яка усією своєю потугою дуже швидко переконає руське населення, що Єрусалим – це руське місто, яке вони заснували, але євреї тимчасово це місто відвоювали.
І стане Єрусалим – колибєлью руського населення.
Путін, рашизм – це загроза планетарного масштабу. І чим швидше це усвідомлять країни, які поки що не приєднались до антипутінськоі коаліції, тим буде краще, тим швидше ця загроза людству буле переможена українським народом з допомогою світової спільноти.
Тому питання, чи увійдуть руські танки в Єрусалим, я б залишив поки що відкритим, все зараз залежить від українського народу і  Збройних сил України, які героїчно стоять на шляху рашиського божевілля, що може перекинутись на усю Європу і на весь світ.

І тут, в Україні, зараз буде знайдена відповідь на поставлене питання.

Впевнений, що український народ разом з антипутінською коаліцією не допустить щоб руські танки увійшли в Єрусалим.

 

Віктор Швець,
Президент Української фундації дослідників права, доктор юридичних наук