Або світ зупинить Путіна,

або Путін знищить цей світ

Багато хто чекав чергове шоу Путіна під назвою – Щорічна прес – конференція.
Уже усі давно звикли до того, що це не звичайні прес-конференції, а театралізовані шоу Путіна, де він виступає як супер обізнаний у справах керівник, ні одне питання для нього не є несподіваним – він все знає і все контролює.
Складається враження, що без Путіна в Росії ні каналізація в провінційних містах не працює, ні розвиток популяції амурського тигра неможливий, ні ремонт обладнання в одній із вугільних  лав  воркутинськоі шахти без його вказівок ігнорується і багато багато іншого.
Все він знає. В усьому він спеціаліст.
Якщо коротко – без нього Росії не жити.
Але ця прес-конференція  була цікавою тільки тому, що у світі реально запахло війною і головним ініціатором світової трагедіі є саме Путін.
Було цікаво, як Путін прокоментує  не тільки чутки, чи припущення багатьох  політичних аналітиків і коментаторів про можливу широкомасштабну агресію проти Украіни, а й прямі докази підготовки Путіна до вторгнення в Україну.
Якщо на минулих прес-конференціях, які влаштовував Кремль були хоч поодинокі випадки можливості журналістам задати свої запитання Путіну, то на цей раз – коло журналістів яким було надане право задати вождю питання, було жорстко обмежене, як і питання, які було дозволено йому задати.
Які можна зробити висновки після того, що світ побачив.
Перше, – Путін втрачає харизму, все що він каже, вже нікого не дивує. Він повторюється в своїй ненависті до України і світу.
Друге, – припущення багатьох аналітиків, що головною метою діяльності Путіна на найближчі роки  є  відновлення СРСР в кордонах 1990 року є обґрунтованим.
Третє, – Путін реально може застосувати ядерну зброю у разі виникнення загрози його правлінню.
Четверте, – Путін  є реальною загрозою планетарного масштабу, він психологічно готовий знищити світ, якщо цей світ не підкориться йому.
П’яте, – людство на межі Третьої світової війни. Усі хто спокійно спостерігає як Путін готується захопити Україну і стерти з лиця Землі США, загинуть першими.
Спасіння від ядерного апакаліпсосу – немає.
Шосте, – в 1939 – 1940 роках минулого століття світ міг зупинити Гітлера, але не зупинив і поніс колосальні жертви – більше 150 мільйонів людей загинуло в полум’ї Другої світової війни.
Якщо зараз, ті ж країни, які свого часу не зупинили Гітлера, не зупинять Путіна – загине усе людство в Третій світовій війні.
І на завершення.
Путін вимагає від США гарантій безпеки, а фактично повної капітуляції перед ним.
Як він вважає, від Російської імперії незаконно  відкололися свого часу 12 частин «иссконно  русской земли».
І тільки від Путіна тепер залежить, коли вони повернуться в «родную гавань», чи добровільно, чи в результаті військової агресії.
І останнє, Путіна кореспондентка центрального телеканала наважилась спитати, – Чи буде війна з Україною, бо людей це дуже хвилює.
Путін чіткої і зрозумілої відповіді не надав.
Тобто, чи буде війна з Україною – це питання залишилось без відповіді!

От і виходить, або світ зупинить Путіна, або Путін знищить цей світ.

Віктор Швець,

Президент Української фундації дослідників права,

доктор юридичних наук

(ua-pravo.org)