Для багатьох було повною несподіванкою коли замість Кучми був призначений Кравчук, а ще більшою несподіванкою було призначення Фокіна його першим заступником .
Зразу ж виникло питання – для чого і чому?
Довгий час цієї відповіді не було – Кравчук у присущій йому манері почав якісь ідеї пропонувати – причому якось воно так виходило, що ці ідеї виглядали прокремлівськими і обґрунтовано виникали підозри, що агенти Кремля готують якусь зраду руками і язиком Кравчука!
Потім до цих зрадницьких пропозицій долучили ще й Фокіна!
І от тут вже все стало зрозумілим – на відміну від хитромудрого Кравчука, який, мабудь не наважувався, дослівно повторювати те, що йому написали куратори, то Фокін, а він ще старіший за Кравчука, без будь яких словесних викрутасів, запропонував надати особливий статус усьому Донбасу!?
От вам і відповідь, для чого їх призначили!
Залишається тільки з’ясувати, хто ініціював їх призначення і ми точно знайдемо відповідь на це питання!
Ініціювала кремлівська агентура будучи впевненою, що їх протеже будуть призначені і вони їх руками заведуть в Україну путінського троянського коня – особливий статус Донбасу!
Саме Кравчук і Фокін мають просувати цю зрадницьку позицію під виглядом врегулювання .
Яке врегулювання?
Путін поставив війну на паузу, бо несподівано виникли проблеми в Білорусі і ще не закінчився Хабаровськ і невідомо чим і як закінчиться?
Тому усі агентурні можливості кинуті на те, щоб під виглядом якогось врегулювання в Україні нарешті з’явилась проросійська влада!
Особливий статус Донбасу – це початок демонтажу української незалежності!
Крачуку і Фокіну треба негайно прикусити свої язики і не просувати плани наших ворогів в українську політику, а саме краще що вони можуть зробити для себе і країни – піти на відпочинок, або ще в інше місце, якщо їм там більш комфортно буде!

Віктор Швець,
Президент Української фундації дослідників права, народний депутат України 5,6,7 скликань.
Доктор юридичних наук