Дуже цікавою була моя подорож на Барбадос.

Барбадос – це самий східний острів Малих Антильських островів, звідси до Південної, або Латинської Америки, як дехто називає, приблизно 500 км. Якщо говори про Маямі, звідки починаються як правило усі ці подорожі по морю, то це приблизно 2000 км. Поруч з Барбадосом розташована ще ціла група островів, серед яких Сент-Люсія, Сент-Вінсент, Гренада. На всіх цих островах я теж був і про перебування на них у мене залишилось самі найкращі згадки.

До речі, острів Гренада є самим останнім серед великої низки Малих і Великих Антильських островів. Після цього острова вже тільки Атлантичний океан і далі Європа, і інші континенти світу.

Одна частина Барбадоса омивається водами Атлантичного океану і на цій частині дуже великі хвилі і там не дуже комфортно відпочивати, а інша частина острова омивається водами Карибського моря. Ця частина острова надзвичайно комфортна і приваблює до себе величезну кількість туристів, які щороку відвідують унікальний туристичний центр. Особливо велика кількість туристів прибуває сюди взимку, коли в Європі зима.

Острів настільки популярний, що незважаючи на не велику територію на ньому розташований міжнародний аеропорт звідки здійснюються міжнародні рейси, в тому числі в Європу. Компанія Брітіш Ервейз в піковий період, тобто зимою, здійснює навіть два рейса на день.

Столиця Бриджтаун. Це не велике місто засноване в XVII віці. Нічого особливого там я не побачив.

Клімат на острові тропічний.

Головна цінність для туристів це відпочинок, особливо зимою, біля моря. Море надзвичайно чисте, прозора блакитного кольору вода, буде чистою як сльоза навіть на глибині 50 метрів. Пляжі піщані.

Територія острова в переважній своїй більшості рівнинна, але деяка частина острова складає собою гірські райони.

На острові дуже гарно розвито сільське господарство, багато вирощується фруктів, бананів. Люди привітні і гарні.

Острів Барбадос є частиною так званої Вест Індії.

Для мене було надзвичайно несподіваним те, що прапор Барбадоса багато в чому нагадує український прапор за своїми кольорами, а український тризуб є теж частиною державного прапора Барбадоса.

Барбадос це суверенна, незалежна держава, член ООН.

Цю свою коротку розповідь хочу доповнити фото, зробленими мною на острові Барбадос.

Єдине, що хотілось би доповнити – на цьому острові настільки комфортні умови для життя, що тут дуже багато відомих артистів і інших відомих людей мають прекрасні вілли прямо на березі Карибського моря, але найбільшою базою відпочинку, яка дуже сильно відрізняється від інших є футбольного клубу Манчестер Юнайтед, яка теж розташована прямо на березі Карибського моря і дуже велика і гарна за своєю архітектурою і територією.

А тепер фото:

Віктор Швець, Президент Української фундації дослідників права