Завершилось моє досить довге перебування в Австралії. За майже 10 днів мені вдалося багато що побачити і зрозуміти. Ясно, що це лише дуже невелика частина того, що можна було б побачити у Австралії.

Але, як би там не було, все гарне рано чи пізно закінчується. Закінчилось і моє перебування у цій чудовій країні, яку я залишив з найкращими враженнями.

Не знаю, чи вдасться ще раз побувати в Австралії, але якщо з’явиться така можливість, то обов’язково, як би це не було важко, знову відправлюсь в Австралію.

З такими гарними відчуттями і не менш гарним настроєм залишав Сідней. Всі процедури в аеропорту пройшов швидко і без проблем. Хоча, в автоматизованій базі міграційної служби в аеропорту Сіднея українського біометричного паспорту немає, тому нам треба було проходить цю процедуру у звичайному режимі. До речі, багато країн теж не внесені в цю автоматизовану систему, не тільки Україна.

Єдине, що було приємно, коли працівник міграційної служби побачив, що ми вставили в автомат український паспорт, він вибачився, що українських паспортів поки що в базі немає, і провів нас до віконця де в ручному режимі ми пройшли цю процедуру.

Із Сіднея ми відлітали в Гонконг. Нас чекав досить довгий переліт  – більше 10 годин. Дуже приємне враження справляв персонал авіакомпанії Китай Пацефік (Kathay Pacific) – дуже швидко завершили усі процедури по реєстрації на рейс. Коли побачили український паспорт, щиро вітали, як пасажирів цієї авіакомпанії.

Китай Пацефик – це китайська компанія, яка базується у Гонконзі в Міжнародному аеропорту Чхекклапкок.

Авіакомпанія дуже потужна і здійснює рейси у більш ніж 100 маршрутів.

Отже, переліт був дуже комфортний, літак новий і у гарному стані (Боїнг – 777-300 ЕR), заповнення салону було 100%. Це при тому, що тільки із Сіднея щоденно більше 10 авіарейсів в Гонконг.

В Гонконзі, в чудовому аеропорту я був не вперше, тому можу сказати лише, що він став ще кращим, комфортним і дуже красивим.

Прилетіли ми в Гонконг дуже рано і фактично весь день був вільний для того, щоб в черговий раз подивитись на це чудове місто, фантастично красиве, яке люди створили своїми руками і своїм талантом.

Про Гонконг можна багато розповідати, оскільки тут все вражає – дороги, дорожні розв’язки, мости, будинки, інші споруди – взагалі уся інфраструктура цього міста, заклади харчування, магазини, антикваріат і взагалі, все, все, все.

В Гонконзі я вже був декілька разів, але кожний раз зовсім по іншому відкриваю для себе цей рукотворний рай на Землі.

Якщо когось цікавить розповідь про Гонконг – це можна перечитати в іншому матеріалі, який розміщений на сайті, а зараз я хочу дати можливість усім, хто  цим цікавиться, хто заходе на мій сайт, а таких все більше і більше – подивитись велике фото шоу, яке нижче буде опубліковано, без коментарів.

Мені здається таку красоту не потрібно коментувати.

Отже, таким я побачив Гонконг:

Віктор Швець, Президент Української фундації дослідників права