Вже два роки існує громадська організація «Українська фундація дослідників права». Коли ми її заснували, то виходили з того, що тільки активна суспільно-політична і громадська діяльність кожного громадянина України, кожного українського патріота – є головною і може єдиною гарантією рішучих змін в нашому житті.


Ми всі хочемо жити по-новому. Щоб кожен мав роботу і гідну зарплату, щоб права і свободи кожної людини поважались державою і забезпечувались усією силою закону, щоб кожна сім’я жила в достатку і діти буди щасливими, щоб усі політичні процеси відбувались прозоро і чесно, щоб обрані нами політики піклувались не за свої сім’ї  і надприбутки, а про долю своєї країни і кожного її громадянина.

Ми хочемо пишатись нашою державою і нашим народом. Ми хочемо, щоб нарешті закон був один для усіх, щоб суди були чесними і справедливими, щоб у будь-якій державній установі з нас не вимагали хабарі і не ображали, щоб українці, нарешті, відчули себе господарями на своїй землі.

Ми хочемо, щоб, врешті-решт, хоч одного корупціонера посадили за грати, але за рішенням суду і ми зрозуміли, що це не чергова кампанія боротьби з корупцією, а реальна боротьба з цією корупцією, не її імітація. Нам вже набридли щоденні повідомлення про арешти, обшуки, затримання, а не суди, які з дотриманням усіх законодавчих процедур встановлять вину корупціонера.

Ми хочемо, щоб нашу країну, наш народ поважали у світі.

Ми хочемо, щоб нарешті закінчилась війна і агресія Росії була покарана. Щоб перестали гинути наші найкращі українські патріоти за волю і незалежність нашої держави, тобто кожного із нас.

Ми хочемо, щоб об’єдналась нація і згуртувалась задля перемоги у цій війні.

Ми за те, щоб усім героям цієї війни була достойна шана і повага.

Ми за процвітаючу Україну і за щасливих людей.

Але всього цього не можна досягти, якщо кожен із нас не зрозуміє, що тільки його особиста участь у справах держави є гарантією і запорукою, що все, що ми хочемо, стало реальністю.

Приєднуйтесь до нашої спільної роботи, не будьте байдужими до всіх негараздів, які нас оточують, не чекайте, що хтось інший захистить ображеного.

Активна життєва позиція, чітке усвідомлення свого місця в позитивних перетвореннях в державі значно прискорить настання цих позитивних змін в нашому житті, які ми так очікуємо.

Ми запрошуємо усіх людей, яким не байдужа доля держави, як і доля їхніх дітей, включайтесь в нашу спільну роботу, вносьте пропозиції, формуйте напрямки діяльності організації.

Завдяки активній діяльності кожної людини, яка долучиться до нашої спільної роботи, ми будемо впливати на владу і на суспільство, ми будемо самі змінюватись і разом з нами буде змінюватись країна.

Слава Україні!

Віктор Швець